تبلیغات
Mαgical web - معرفی اوتومه Mystic Messenger
Look at the sky tonight,all of the stars have a reason

معرفی اوتومه Mystic Messenger

جمعه 22 دی 1396 06:48 ب.ظ

Queen: Nıяναиα
Tag: download game
http://uupload.ir/files/xiuo_mystic-messenger-hack.jpg

سلام ^_^

بالاخره بخش گیم رو هم فعال کردم :|

بچه ها شماها اوتومه بازی میکنید؟؟

اگه نه که بنظرم برای اولین بار بهتره اوتومه مایستیک مسینجر رو بازی کنید!

یه توضیح مختصر از اوتومه هم بدم:

خوب اول از همه یه نوع بازیه! اینو دیگه راحت میشه فهمید!

دوما... تا حالا شده درحال خوندن کتاب عاشقانه ای باشید و با خودتون بگید "ایکاش من جای شخصیت اصلی بودم و پسره رو 3سوته میقاپیدم" ؟

قسمت اول جمله ام یکم برای بقیه آشنا تره ولی دومیش ممکنه همه گیر نباشه. به هرحال، این آرزو ممکنه توی دنیای واقعی حقیقت پیدا نکنه ولی توی دنیای مجازی میکنه. چجوری؟ با اوتومه!

اوتومه درواقع بازی ایه که توش شما یه رمان عاشقونه ای رو میخونی و علاوه بر اینکه به جای شخصیت اصلی اسم خودتو داری، میتونی بعضی اوقات داستانو با انتخاب های خودت پیش ببری و آخرش با توجه به مهارت در "قاپیدن" به یه سرانجام خوب یا بدی میرسی.

البته ویژگی دیگه اوتومه اینه که این داستان خوندن فقط توی دیدن چند خط و آخرش 2، 3 تا انتخاب خلاصه نمیشه. تو وقتی داری خط به خط داستانو میخونی، شخصیت های دیگه رو با پشت صحنه های مختلف میبینی و خلاصه اینکه میتونی خوب بری توی نقش اصلی و داستانو با وجودت حس کنی. زیادی رویاییه، نه؟

و ویژگی دیگه ی اون که باعث شده طرفدارای پروپا قرص خودشو پیدا کنه، انتخاب شخصیت مرده. به عبارت دیگه توی هر اوتومه چند داستان وجود داره که میتونی با انتخاب شخصیت اول مردش که میشه مرد رویاهات، داستانو انتخاب کنی.

البته اوتومه ها ژاپنی و خارجی ان و فارسی ندارن اما مطئنا هممون انگلیسی بلدیم دیگه :||


_____اطلاعات بیشتر و نحوه بازی ادامه مطلب_____


خب اول این بازی رو از گوگل پلی -دقت کنید فقط گوگل پلی- دانلود کنید!

اما ممکنه بزنه این مورد در کشور شما قابل دسترسی نیست

خا اینم راه داره:


  • به قسمت تنظیمات اصلی گوشی بروید و از لیست تنظیمات، گزینه هایی مانند مدیریت برنامه ها، APPs یا apps manager (در گوشی های مختلف متفاوت است) را انتخاب نموده و در لیست تمامی اپلیکیشن ها Google Play Store را انتخاب نموده و بر روی گزینه کلیر دیتا (Clear Data) ضربه بزنید. زمانی که اطلاعات این اپلیکیشن را پاک نمودید دیگر کار به اتمام رسیده و به راحتی با متصل شدن از طریق وی/پی/ان میتوانید همه اپلیکیشن ها را بدون محدودیت دانلود نمایید. دقت داشته باشید که فقط Clear Data را لمس نمایید، چراکه دیگر گزینه ها باعث از کار افتادن یا پاک شدن این دو سرویس از روی گوشیتان میشود.
  • نکته: تا زمانی که با وی/پی/ان گوگل پلی را باز کنید میتوانید از این سرویس بدون محدودیت استفاده نمایید ولی با اولین اتصال بدون وی/پی/ان به پلی استور، دوباره باید فرآیند بالا را از ابتدا انجام دهید.

اگر این روش جواب نداد، از روش دوم استفاده کنین:

  • در صورت رفع نشدن مشکل دانلود از گوگل پلی می بایست تمامی سرویسهایی که میتوانند به گوگل مکان شما را اطلاع دهند را از قبیل سرویس مکان یاب و اینترنت گوشی را غیر فعال نموده و زبان گوشی را به انگلیسی تغییر دهید و بر روی حالت هواپیما قرار  دهید، با پاک نمودن اطلاعات قبلی (clear data) از سرویس گوگل پلی سرویس و گوگل پلی استور در قسمت مدیریت اپلیکیشن ها، به راحتی با استفاده از V/P/N، یا تغییر/آی/پی، از این سرویس استفاده نمایید.
  • البته برای اطمینان بیشتز پروفایل گوگل پلاس و ایمیل خود را ادیت نموده و تمامی آدرسها، کدپستی ها و… را که باعث تشخیص محل اتصال شما میشود، از بین ببرید و clear cash نمایید و هیچ گاه سرویس گوگل پلی را بدون اتصال اپ تغییر/آی/پی باز نکنید.


بعد اینکه وارد بازی شدید یه آدم میاد براتون یکم که جلوتر برید چندنفرو بهتون نشون میده

شما از هرکدوم که خوشتون اومد انتخابش میکنید و داستان ادامه پیدا میکنه ^____^

خود من زمانی که بازی میکردم seven و zen رو انتخاب میکردم :|

اطلاعات بیشتر در وبلاگ اوتومه ی یکی از دوستام در اینستاگرام:

cherry-otome.mihanblog.com

منبع:همین وبلاگ بالاCaMmEnT : نظرات
Edit: جمعه 22 دی 1396 07:21 ب.ظ